مشخصات فنی دکل های خود ایستا دکل مخابراتی بیسیم

 

 

دکل های خود ایستا به دلیل وزن پایین و سبکی مزیت دارد و در مکانهایی که فضا به قدر کافی موجود نباشد مورد استفاده قرار می گیرد.

دکل های خود ایستا به صورت سه پایه لوله ای و بریس های میلگرد ساخته شده و این دکل ها با توجه به نوع ساختار آن به صورت فلنجی است و

دکل های خود ایستا سریع نصب می شود به طوری که یک گروه خبره نصاب می توانند پس از اجرای فوندانسیون در مدت 2 ساعت یک دکل 18 متری را بدون جرثقیل نصب نماید.

مزیت این دکل ها نسبت به دکل های مهاری استفاده از حداقل فضای موجود جهت نصب می باشد . کلیه متعلقات دکل پس از ساخت کامل تا 100 میکرون پوشش تحت فرایند گالوانیزه گرم قرار می گیرند که مقاومت در برابر فرسودگی و خوردگی قطعات را به مدت 10 سال افزایش می دهد . دکل ها برای مقاومت در برابر یخ و سرما و برف به قطر 5/2 سانتیمتر بر روی هر یک از قطعات طراحی شده اند . قاعده دکل خود ایستا مثلثی 3 ÷ایه بوده که قاعده ÷ایین حداکثر 150 سانتیمتر و قاعده بالا 25 سانتیمتر می باشد. طول هر سکشن (بدنه دکل ) 300 سانتیمتر می باشد . نصب آنتنهای وایرلس و دوربین های مداربسته - سیستم های صاعقه گیر و غیره روی این دکل ها امکان ÷ذیر است .

حداقل ارتفاع دکلها 6 متر و حداکثر 30 متر می باشد. پیچ و مهره های دکل در کلیه محموله ها یکنواخت و از نوع فولادی و مرغوب می باشد.

/ 0 نظر / 290 بازدید