فروش بیسیم دستی موتورولا و بی سیم خودرویی MOTOROLA ICOM بیسیم های AIR BAND Marrin
بی سیم دستی بی سیم خودرویی لوازم جانبی موتورولا و طراحی و مشاوره اخذ مجوز
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: آوا ارتباط سازان - یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۸

قابلیت های ریموت کنترل :

Remote contorol 2001 دستگاهی است که محدودیت هم مکانی اپراتور مرکز پیام با محل استقرار تجهیزات رادیویی را بر طرف می نماید و لذا اپراتور می تواند با توجه به نیاز حتی در چندین کیلومتری ایستگاه رادیویی مستقر شود.
معمولا به دلیل کاهش تلفات رادیویی به حداقل ، تجهیزات فرستنده - گیرنده را در نزدیکترین محل ممکن تا دکل و آنتن نصب می کنند و از آنجا که اغلب ، دکل ها بر روی ساختمان ها و یا نقاط مرتفع برپا می شوند ، لذا فاصله استقرار اپراتور تا دکل محدود می گردد در حالی که با استفاده از این دستگاه و با اتصال بخش Interface  آن به رادیو و برقراری ارتباط این بخش با قسمت Contorol آن از طریق یک خط دو سیمه ، اپراتور می تواند در هر نقطه ای مستقر گردد.

با فشار کلید Ptt بخش کنترل از طریق خط دو سیمه سیگنالی به واحد واسطه ارسال می کند و این واحد با دریافت آن فرستنده رادیو را فعال می کند. همزمان با این فرمان سیگنال صوتی میکروفون نیز از طریق واحد کنترل و خط دو سیمه به بخش واسطه و از آنجا به فرستنده اعمال می شود . با رها کردن کلید پی تی تی سیگنال پیوسته فرمان ارسال حذف می گردد و در نتیجه رادیو از حالت ارسال خارج می گردد.

با فعال شدن سیگنال معرف دریافت پیام ، سیگنال صوتی دریافتی از طریق واحد واسطه و خط دو سیمه به واحد کنترل اعمال می شود و از طریق بلندگوی آن پخش می گردد.

دستگاه به شکلی طراحی شده است که به مدل ، باند فرکانس و پهنای باند رادیو وابسته نیست و به سادگی و به وسیله یک کابل رابط مخصوص می توان هر نوع رادیویی را به آن مجهز نمود.

توجه :

این دستگاه نیازی به تنظیم ندارد . علیهذا دو پتانسیومتر در واحد ITU- 2001  تعبیه شده و امکان تنظیم صدای دریافتی و یا ارسالی را فراهم می آورد چنانچه می خواهید دامنه صدای ارسالی را افزایش دهید P1 و در صورتی که می خواهید دامنه صدای دریافتی توسط واحد کنترل را تنظیم کنید P2  را تعییر دهید.

این دو پتانسیومتر در حالت عادی در وسط قرار دارند. لذا در صورت افزایش طول خط ( زوج سیم رابط واحد واسطه و کنترل ) و کاهش دامنه صوت انها را روی حداکثر قرار دهید.

 

این دستگاه از برق شهر در یک طرف و برق ١٢ ولت بی سیم از طرف دیگر استفاده می کند .

این ریموت کنترل تک کاناله ایرانی بوده و دارای یکسال گارانتی می باشد.

www.avaertebat.com

آوا ارتباط سازان
شرکت آوا ارتباط سازان بندر انزلی (ارتباط سازان فرزانه سابق دارای مجوز واردات - خرید و فروش تجهیزات رادیویی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سازمان انرژی اتمی می باشد آدرس بندر انزلی - مجتمع ونوس واحد 438 تلفن 01344451241-2 تهران - خیابان فلسطین شمالی - نبش غزالی عتیق ساختمان یکتا واحد 50 21- 88854402-88854405-88854407 شماره فاکس 021- 88917984
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :